Kac Wawa

Panorama Sky Bar

Panorama Sky Bar to najwyżej położony bar w całej Warszawie. Goście, którzy odwiedzą ten lokal dosłownie mogą bujać w obłokach. Jeśli dodamy do tego szeroki wybór wódek z całego świata i innych wykwintnych alkoholi okaże się, że bar ten śmiało może być nazywany „siódmym niebem”.

Czego się napijemy?

Zespół profesjonalnie wyszkolonych barmanów, dla których praca jest ogromna pasją oferuje autorskie koktajle alkoholowe. Drinki oddają nieziemskie smaki. Jak sami barmani przyznają, że zamawiając jednego z nich, goście rozpoczynają podróż po niezwykłej Warszawie a rodzime wódki pozwolą na chwilę odprężenia.

W karcie menu znajdziemy ciekawe propozycje. Drinki nawiązują nierzadko do historii i tradycji stolicy. Tym samym, zamówić można Royal Route, Old Town Square czy Palace of Culture. Wszystkie nawiązują do urokliwych zakątków miasta. Poczujemy klimat Warszawy, oczami wyobraźni będziemy spacerować po najpiękniejszych parkach popijając Saski Garden czy przemierzać tętniące życiem ulice smakując Prosta Street. Cechą charakterystyczną wszystkich alkoholowych koktajli jest to, że każdy tworzony jest na bazie ziołowego nektaru i tylko naturalnych składników.

Co zjemy?

To miejsce dla wybrednych smakoszy, którzy szukają wykwintnych dań w najlepszym wydaniu. W Panorama Sky Bar zamówić można kawior z jesiotra, sajgonki z krewetkami, oliwki z migdałami czy trufle czekoladowo truskawkowe.

To miejsce, w którym nie tylko oddamy się szalonej zabawie przy wybornych drinkach, ale zjemy też pyszną kolację czy przegryziemy smaczne przekąski w czasie towarzyskiego spotkania z przyjaciółmi. Na uwagę zasługują też pyszne desery.

Ile wydamy?

Tanio nie jest. To zdecydowanie bar dla warszawskiej elity i osób z pokaźnym portfelem. Za drinka zapłacimy średnio 50 złotych a za kieliszek polskiej wódki (40 ml) jakieś 20 złotych; piwo w 0,5 litrowym kuflu kosztuje 25 złotych. Barmani oferują też trunki z tzw. wysokiej półki. Dostępny jest tu na przykład szampan Don Perignon – za butelkę 0,75 litra zapłacić trzeba 1 900 złotych.

Przekąski, takie jak tatar z wołowiny czy łososia, pasztet z gęsiej wątróbki bądź wietnamskie sajgonki kosztują średnio 45 złotych. Kawior z jesiotra to wydatek rzędu 480 złotych. Za sałatkę z małż będzie trzeba zapłacić 60 złotych a grillowana kanapka z kaczką kosztuje 42 złotych.

Atrakcje

Wieczory umilają najlepsi DJ-e polskiej sceny muzycznej. Bawić się tu można przy muzyce Chrissa Jaxxa czy DJ Tenessee.

I to nie wszystko. W każdym tygodniu odbywają się tutaj imprezy tematyczne, nierzadko z udziałem polskich sław i celebrytów. Hitem są pokazy barmańskie, podczas których goście mają okazję nauczyć się komponowania autorskich drinków.

Wszyscy, którzy chcieliby nie tylko podziwiać doskonałą panoramę Warszawy, ale też skosztować wyszukanych drinków i zamówić wykwintną kolację, zapraszamy do budynku Hotelu Marriott. To właśnie przy Alejach Jerozolimskich 65/79 mieści się Panorama Sky Bar. Zapraszamy na 40 piętro budynku – bar czynny jest codziennie, w godzinach od 18:00 do 2:00 w nocy bądź do ostatniego klienta. Nam nie pozostaje już nic innego jak tylko życzyć wszystkim udanej zabawy i oczywiście bujania w obłokach.

http://panoramaskybar.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *