Kac Wawa

Czy Polacy chcą wrócić z Anglii do Polski?

tanie przelewy do anglii

Standard życia w naszym kraju uległ rzeczywiście znacznej poprawie, ale czy to oznacza, że wszyscy, którzy w czasie wielkiego „boomu” emigracyjnego opuścili naszą ojczyznę, teraz wrócą do kraju? Absolutnie nie. Okazuje się, że już dawno ułożyli sobie życie na obczyźnie, najczęściej w Niemczech albo Anglii i ani myślą o powrocie. Co więcej, przerażają ich wciąż wzrastające ceny w Polsce i brak ciekawych możliwości zawodowych.

Polacy na obczyźnie nadal wspierają bliskich, którzy pozostali w naszym kraju. Każdego miesiąca realizowane są tanie przelewy do polski z uk, natomiast pracując w Polsce, raczej nie mogliby sobie na to pozwolić. Niestety, zarobki u naszych przedsiębiorców nadal są znacznie niższe.

Dlaczego Polacy nie chcą wracać do Polski, chociaż ta stała się nowoczesnym krajem europejskim? Żyjąc co najmniej kilka lat na obczyźnie, zdążyli tak urządzić sobie życie. Mają przyjaciół, sprowadzili rodzinę, mogą rozwijać się zawodowo, realizują swoje pasje. Polska nie ma im tak naprawdę nic do zaoferowania, przyjeżdżają tutaj jedynie na wakacje, modląc się o korzystną pogodę, bo i z nią ostatnio bywa różnie.

Większość Polaków radzi sobie doskonale na emigracji. Rzadko zauważa się, by były realizowane tanie przelewy do polski z uk, raczej jest odwrotnie. Jeśli ktoś wysyła do Anglii pieniądze, to przeważnie w ramach biznesowej współpracy międzynarodowej, a nie by pomóc bliską osobę, która nie radzi sobie finansowo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *