Kac Wawa

Dobry sok na śniadanie

wyciskarki jednoślimakowe

Dzień dobry! Właśnie tak powinno się rozpoczynać każdy poranek. Aby jednak dzień był rzeczywiście dobry, pełen energii i pozytywnego samopoczucia, należy postawić na wartościowe śniadanie. To właśnie pierwszy posiłek ma być bogaty w witaminy i odżywczą moc, która pozwoli nam działać na pełnych obrotach aż do wieczora. Jeśli myślisz, że to wyzwanie, jesteś w dużym błędzie. Wystarczy, że każdego ranka przygotujesz pyszny sok ze świeżych owoców, a dodając do niego zestaw wartościowych warzyw, możesz nawet sporządzić pełnowartościowy posiłek, który poskromi duży głód.

Wyciskarki do soków – sprawdź więcej informacji.

Wraz z nadejściem filozofii zdrowego odżywiania i zdrowych nawyków żywieniowych, coraz chętniej wykorzystujemy wyciskarki. Kuvings czy inne marki oferują nam sprzęty naprawdę doskonalej jakości, dzięki którym przygotowanie soku jest niezwykle proste, szybkie, a przy tym produkty nie tracą wartości odżywczych.

Wystarczy marchewka, banan i jabłko, by stworzyć witaminowy sok pobudzający do działania. Świetne są też soki warzywne, na przykład ze szpinaku czy jarmużu – wybierając sprzęt, taki jak wyciskarka hurom taki sok można mieć w kilka minut.

Jakie produkty dają najwięcej energii? Cytryna, pomarańcze, awokado czy figi, to one są bogactwem witamin, wapnia, magnezu, ale tak naprawdę wszystkie dobre wyciskarki jednoślimakowe doskonale poradzą sobie ze wszystkimi owocami i warzywami, a kompozycje mogą być tworzone zgodnie z indywidualnymi preferencjami smakowymi. Warto tylko pamiętać, by do sporządzania świeżych soków na śniadanie wykorzystywać tylko produkty ekologiczne, wolne od toksyn, pestycydów i innej chemii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *