Kac Wawa

Coctail Bar Max & Dom Whisky

To chyba jedyne miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy, gdzie nie funkcjonuje karta menu. Tu wszystko jest unikalne, żaden drink nie zostanie przyrządzony drugi raz tak samo. Liczy się przede wszystkim inwencja twórcza barmanów no i rzecz jasna, preferencje smakowe samych gości.

Coctail Bar Max to wyszukane drinki, które nie tylko wybornie smakują, ale cieszą oczy swoim wyglądem. Alkoholowe koktajle udekorowane całą plejadą tropikalnych owoców przeniosą nas chociaż na chwilę do raju. Czas spędzony w tym barze to spora dawka błogiego relaksu.

Co wypijemy?

Wszystko to, na co mamy tylko ochotę. Bar serwuje jedynie drinki, sporządzane tylko na bazie najlepszych trunków z całego świata, z dodatkiem egzotycznych owoców. Te są zresztą sprowadzane do lokalu raz w tygodniu, dzięki czemu zawsze można cieszyć się ich świeżością.

W Coctail Bar Max zostaniesz obsłużony po mistrzowsku. Po prostu musisz powiedzieć barmanowi na co masz ochotę, jakie smaki lubisz najbardziej. Jeśli trudno Ci określić swoje oczekiwania, możesz zdać się na kreatywność najlepszej obsługi w mieście.

Ile wydamy?

Jeden drink kosztować nas będzie średnio 25 złotych. Jego cena zależy od ilości i rodzaju użytych trunków alkoholowych i dodatków.

Lokal niemalże każdego dnia oferuje również specjalne promocje cenowe. W aktualnej ofercie lokali we Wrocławiu i Sopocie jest Prosecco dla Pań, w cenie 9 złotych za jeden kieliszek.

Warto wiedzieć

Ekipa z Coctail Bar Max oferuje także swoje usługi z dojazdem do klienta. Barmani są w stanie obsłużyć każdą imprezę prywatną czy firmowy event, w których udział weźmie od 10 do aż 10 000 osób. Wyobraź sobie szalony wieczór panieński w doborowym towarzystwie rajskich drinków albo biznesowy bankiet z egzotycznym koktajlem w ręku – zawodowe negocjacje przebiegną z całą pewnością w niezwykle przyjemnej atmosferze.

I to nie wszystkie dodatkowe oferty ludzi z Coctail Bar Max. Ci, którzy nie lubią słodkich, owocowych koktajli mogą raczyć się whisky najlepszego gatunku. Przy barze działa bowiem Dom Whisky. Whisky serwowane jest tutaj od 2013 roku, do lokalu sprowadzono ponad 800 różnych butelek tego alkoholu. Jest więc w czym wybierać.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby jeszcze bardziej poznać tajniki świata alkoholi. W lokalach odbywają się cyklicznie szkolenia barmańskie oraz degustacje „wody życia”, czyli whisky. To ekskluzywne spotkania, podczas których przekazywane są praktyczne informacje o alkoholach, ale również realizowana jest nauka komponowania idealnych, wyskokowych mikstur.

Ciekawostki

Czy wiecie, że warszawski Coctail Bar Max nie jest jedynym lokalem tego rodzaju w Polsce? Nie jest nawet pierwszym. Można już śmiało powiedzieć, że to sieć świetnych barów. A cała przygoda rozpoczęła się nad morzem, dokładnie w Jastrzębiej Górze. To właśnie tam otwarto pierwszy Coctail Bar Max, było to w roku 1997.

Dzisiaj, bary, w których serwuje się oryginalne, egzotyczne drinki działają jeszcze w Sopocie oraz Wrocławiu, no i oczywiście w Warszawie.

W stolicy, bar czynny jest przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 11:00 do 5:00 rano. Znajdziemy go przy ulicy Kruczej 16/22.

http://barmax.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *