Kac Wawa

Pub Bolek

Bolek to kultowy już pub, który na dobre wpisał się w nocne życie Warszawy. Bolek mieści się na Mokotowie, dokładnie na Polach Mokotowskich. Lokal czynny jest od godziny 13:00 do ostatniego gościa.

Wnętrze i klimat Bolka sprawia, że spotkania towarzyskie przebiegają tu w swobodnej atmosferze, w końcu do Bolka idziemy się bawić. Lokal podzielony jest na trzy sale, a każda z nich posiada własne bary oraz nagłośnienie. To Ty wybierasz, gdzie zajmiesz stolik i przy jakiej muzyce będziesz się bawić. Możliwe są też rezerwacje i warto o nich pamiętać. Weekendowe wieczory w Bolku są naprawdę niezwykle oblegane. Często trudno tu o wolny stolik czy miejsce przy barze.

Co zjemy?

Bolek serwuje nie tylko alkohole z różnych stron świata. Funkcjonuje tutaj również świetna kuchnia. Do Bolka można przybyć na lunch, rodzinny obiad albo kolację w gronie przyjaciół. Hitem są tutejsze szaszłyki i burgery, nie brakuje menu dla dzieci i świetnych przekąsek, idealnych na zakrapianą imprezę.

Na wieczór polecamy tu deskę serów i wędlin, musztardowo-miodowe szaszłyki, wrapy z kurczakiem, krążki cebulowe, nachosy, grube frytki czy sałatkę z kozim serem i gruszką.

Czego się napijemy?

Wybór jest ogromny. Wódki czyste i smakowe, likiery i nalewki, piwa regionalne i z różnych stron świata, autorskie drinki, najlepsze wina, rum, gin, burbon, koniak i whisky. To tylko niektóre z propozycji.

Do tego oczywiście napoje bezalkoholowe, zimne oraz gorące. Ciekawą propozycją są koktajle oraz drinki bezalkoholowe.

Ile zapłacimy?

W Bolku możemy liczyć na mega promocje. 2 w cenie 1, zniżki dla studentów, zestawy w specjalnej cenie czy alkohol do godzin wieczornych to standardowe propozycje. Przy barze pytajmy jednak również o te okazjonalne. W Bolku często można napić się Prosecco z kija w naprawdę niskiej cenie.

Za przystawki zapłacimy około 14 złotych. Obiad zamówimy za jakieś 25-35 złotych. Kieliszek Wyborowej kosztuje 10 złotych, duże piwo to wydatek rzędu 11 złotych.

Atrakcje

Bolek oferuje szereg wydarzeń, na które tłumnie przybywają Warszawiacy. W każdy weekend odbywają się tu koncerty na żywo, imprezy tematyczne, organizowane są transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, w soboty jest typowo klubowa impreza, a w czwartki karaoke, które cieszy się ogromną popularnością.

Aby poznać aktualności, jakie oferuje Bolek, warto zaglądać na oficjalną stronę internetową tego pubu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *